ČlánkySport

Conor McGregor je zpátky! Bude bojovat proti Michaelu Chendlerovi

5
(1)

Konečně je to tu! Dana White oznámil, že se můžete těšit na návrat Conora McGregora do UFC proti Michaelu Chandlerovi koncem tohoto roku. Představí se také v populární televizní show TUF (The Ultimate Fighter) Ještě však nevíme datum a ani místo konání.

Prezident UFC (Ultimate Fighting Championship) Dana White v sobotu oznámil návrat Irského krále Conora McGregora! Irský šampion má na kontě bilanci (22:6) a postaví se proti bojovníkovi Michaelu Chandlerovi (23:8).

Oba tito zápasníci budou trenéry ve velmi populární reality show The Ultimate Fighter, kde oba zápasníci po skončení této série se utkají ve společném fightu.

V reality show jako trenéři se proti sobě postaví ve 31. sérií TUF, kde každý povede svůj tým a spolubojovníky. Tato show by měla končit 31. srpna.

Datum zápasu a místo zatím nebylo stanoveno, ale podle nejnovějších informací by se mělo konat buď v srpnu nebo září.

Conor naposledy zápasil v červenci v roce 2021, kde bohužel prohrál s Dustinem Pririerem na UFC 264 kvůli strašnému zranění nohy (zlomenina holenní a lýtkové kosti). Bohužel se jednalo ze strany Conora druhou porážku v řadě.

Všichni také doufají, že reality show The Ultimate Fighter nabídne skvělou a zajímaou podívanou, protože v posledních letech upadla.

Naposledy v roli trenéra se Conor McGregor zúčastnil v roli trenéra této reality show v roce 2015.

Jak se vám líbil článek?

Začněte hlasovat!

Hodnocení 5 / 5. Kolik lidí hlasovalo: 1

Tento příspěvek nemá zatím žádný hlas! Buďte první!