MagazínSport

Conor McGregor je zpátky! Bude bojovat proti Michaelu Chendlerovi

Konečně je to tu! Dana White oznámil, že se můžete těšit na návrat Conora McGregora do UFC proti Michaelu Chandlerovi koncem tohoto roku. Představí se také v populární televizní show TUF (The Ultimate Fighter) Ještě však nevíme datum a ani místo konání.

Prezident UFC (Ultimate Fighting Championship) Dana White v sobotu oznámil návrat Irského krále Conora McGregora! Irský šampion má na kontě bilanci (22:6) a postaví se proti bojovníkovi Michaelu Chandlerovi (23:8).

Oba tito zápasníci budou trenéry ve velmi populární reality show The Ultimate Fighter, kde oba zápasníci po skončení této série se utkají ve společném fightu.

V reality show jako trenéři se proti sobě postaví ve 31. sérií TUF, kde každý povede svůj tým a spolubojovníky. Tato show by měla končit 31. srpna.

Datum zápasu a místo zatím nebylo stanoveno, ale podle nejnovějších informací by se mělo konat buď v srpnu nebo září.

Conor naposledy zápasil v červenci v roce 2021, kde bohužel prohrál s Dustinem Pririerem na UFC 264 kvůli strašnému zranění nohy (zlomenina holenní a lýtkové kosti). Bohužel se jednalo ze strany Conora druhou porážku v řadě.

Všichni také doufají, že reality show The Ultimate Fighter nabídne skvělou a zajímaou podívanou, protože v posledních letech upadla.

Naposledy v roli trenéra se Conor McGregor zúčastnil v roli trenéra této reality show v roce 2015.

Budeš dostávat obsahové novinky ze světa fitness a zdravé stravy.

Pro přihlášení k odběru vyplň následující údaje

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nenechte si ujít naše články!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.