HubnutíMagazínRecenze

Nejlepší proteinové koktejly na hubnutí: recenze a zkušenosti

Přinášíme vám recenzi a zkušenosti těch nejlepších koktejlů na hubnutí.

Koktejly na hubnutí jsou proteinové nápoje, které obsahují především bílkoviny. Pomohou vám snížit tělesný tuk a jsou výborným pomocníkem nejen pro ty kteří chtějí zhubnout, ale také pro lidi kteří mají rádi zdravý životní styl.

1. místo

KETOMIX

Proteinový koktejl s Acetyl-l-karnitinem Ketomix

Nejlepší proteinový koktejl

2. místo

MIX & SLIM

MixSlim koktejl

Poměr cena/kvalita

3. místo

CHIA SHAKE

Diet shake ChiaShake

Vybráno čtenáři

Recenze nejlepších koktejlů na hubnutí

V tomto článku vás seznámíme s druhy proteinových koktejlů a rozdělíme si koktejly podle toho “čeho chcete dosáhnout“.

1. KetoMix

Proteinový koktejl s Acetyl-l-karnitinem Ketomix

Proteinový koktejl s Acetyl-L-karnitinem s příchutí vanilka-jahoda

 • Rychlé hubnutí
 • Neobsahuje lepek
 • Výborné složení

Proteinový koktejl s Acetyl-L-karnitinem je rychlou a kvalitní svačinkou, která vás dokáže zasytit na dlouho dobu a zároveň dodá vašemu tělu kvalitní bílkoviny, minerály, vlákninu a další potřebné látky. Na koktejlu si pochutná opravdu každý. Na výběr zde máme několik příchutí mezi kterými nechybí ani moje oblíbená vanilka! Hlavní předností proteinového koktejlu je složení které obsahuje na jednu porci až 72% syrovátkového proteinu + 17g bílkovin a pouze necelé 2 g sacharidů! Koktejl je bezlepkový, napomáhá k hubnutí, obsahuje důležité vitamíny a má pozitivní vliv na naše zdraví. Díky tomuto koktejlu bude pro vás hubnutí hračkou.

Hodnocení a recenze zákazníků

Firma KetoMix patří k nejoblíbenějším a neprodávanějším produktů ze světa Keto diet. Podle recenzí má skvělou chuť a výbornou rozpustnost. Pokud se chcete dozvědět více, připravili jsme si pro vás recenzi o KetoMix.

Cena se pohybuje od 690 Kč za balení.

2. Mix & Slim

MixSlim koktejl

Koktejl + Příchuť + Shaker

 • Zdravý dietní koktejl
 • Náhrada jídla
 • Rychla redukce váhy

Dietní jídlo od Mix & Slim je jídlo které vám změní život. Jedná se o dietní jídla která neobsahují žádný lepek, přidaný cukr a je bez GMO! To znamená že je vhodný pro každého. Nabízí skvělé vlastnosti v poměru cena/výkon. Na výběr zde máme mezi 9 příchutěmi například nejlépe hodnocená příchuť je lesní plody nebo vanilková příchuť. Příprava je zde velmi jednoduchá, stačí obsah sáčku smíchat s vodou nebo mlékem. Na jednu dávku obsahuje balíček 17g bílkovin a pouze 3g sacharidů. Hodí se především během dne jako rychlá svačinka, ale taky po tréninku. 

Hodnocení a recenze zákazníků

Názory uživatelů na chuť jsou zde různé, recenze jsou však ve velké míře pozitivní. Mix & Slim dietní keto jídla patří mezi TOP 5 nejprodávanějších produktů.

3. Chia Shake

Diet shake ChiaShake

Dietní koktejl

 • Obsahuje antioxidanty
 • Obohacený o MTC olej
 • Bez přidaného cukru

Tento lahodný koktejl je obohacený o MTC olej, který vás pomůže vás dostat do stavu Ketózy. V tomto případě se jedná o koktejly od výrobce Chia Shake. Tento koktejl doporučujeme zejména pro ženy a začátečníky, kteří teprve začínají s keto dietou. Na výběr zde máte mezi 9 příchutěmi, včetně těch nejlepších příchutí které můžete ochutnat. V závislosti na složení proteinový koktejl obsahuje na jednu dávku okolo 15g bílkovin a pouhých 4g sacharidů. Samozřejmě zde složení obsahuje také zinek, jod, draslík, železo nebo i selen. Tento produkt je především vhodný při hubnutí. Pokud jste milovníkem Smoothie přijdete si zde na své, koktejl totiž můžete míchat i s ovocem ve vodě či mléku. Velkým plusem zde můžeme zmínit: rychlé výsledky a vysoký obsah bílkovin na jednu dávku. Pokud si nejste jistí, náš připravený článek o dietních jídel Chia Shake vám určitě pomůže při výběru.

Hodnocení a recenze zákazníků

Uživatelské recenze jsou velmi pozitivní ve velké míře. Názory na různě chutě můžou být zde individuální, avšak každý má jinou chuť.

4. Intelligent Food

Intelligent-food

Intelligent Food – koktejl ze superpotravin 

 • Kvalitní forma Proteinu
 • BIO a Raw 
 • 100% rostlinná strava

Intelligent food je “přírodní” jídlo, jenž je vyráběno ze superpotravin které si můžete dát kdekoliv a kdykoliv. Jedná se o práškovou přírodní formu koktejlu která je vhodná i pro vegany! Nenajdete zde konzervanty a laktózu! Složení obsahuje RAW i BIO složky. Na jednu porci zde máme 19g bílkovin a až 30g sacharidů. Tento produkt nepatří do rukou především pro ty kteří chtějí zhubnout, ale pro jedince kteří chtějí nabrat svalovou hmotu a dopřát svému tělu to nejlepší. Balení si můžete koupit už od 199 Kč. Poslední informací co bych zde mě zmínit je, že suroviny které najdete v obsahu balení jsou sušeny, aby zachovali co nejvíce živin.

Hodnocení a recenze zákazníků

Mezi uživateli je tento protein velmi oblíbený. Na pozoru by zde měli být ti, kteří chtějí i přibrat svalovou hmotu. Nedoporučujeme pro ty, kteří chtějí zhubnout z důvodů vyššího obsahu sacharidů.

5. Keto Diet

Keto diet protein

Proteinový nápoj Keto Diet

 • Bez lepku
 • Více jak 60% bílkovin v jedné dávce
 • Obsahuje rostlinné a živočišné bílkoviny

Proteinový nápoj od Keto Diet je skvělým pomocníkem při hubnutí. Navíc přímo tento produkt nabízí přidanou smetanu, která je opravdu lahodná. Koktejl zde nabídne vysoké množství bílkovin na jednu dávku, která obsahuje 17g a pouhých 2,2g sacharidů. Obsah cukrů a tuků je zde velmi nízký, a to i při volbě smetanové příchutě. Další plusem je zde že proteinový nápoj zasytí na velmi dlouhou dobu a neobsahuje žádný lepek. Obsahuje také vitamíny A, B, C, D, E a důležité minerály. Na výběr zde máte z několika příchutí, a jedna je lepší než druhá. Balení můžete pořídit už od 237 Kč. 

Hodnocení a recenze zákazníků

Mnoho uživatelů tento koktejl hodnotí kladně, z důvodu chuti, vstřebatelnosti a obsahu minerálů. Pokud si nevíte rady, přečtěte si naší recenzi o keto koktejlu.

6. Natural Protein

Natural protein

Držím dietu – Natural Protein

 • Vysoký obsah vlákniny
 • Lahodná chuť
 • Výběr proteinu podle zaměření

Natural Protein je Český výrobek, který nabízí produkty podle toho čeho chcete dosáhnout. Jedná se o syrovátkový protein z BIO mletého kokosu. Protein je vhodný konzumovat téměř každý den, hlavně před a po tréninku. Na výběr zde máme okolo 9 příchutí, mezi kterými nechybí banán, kakao nebo třeba kokos. Proteinový nápoj je vhodný pro ty, kteří potřebují pomocníka do diety. Díky svému složení je tento produkt unikátní. Jedna porce obsahuje 20g bílkovin a 6g sacharidů. Neobsahuje žádná přidaná barviva a je bez lepku! Balení Natural Proteinu si můžete pořídit už od 339 Kč.

Hodnocení a recenze zákazníků

V poslední době se tento výrobek stal velmi populárním. Zákazníci si zde pochvalují výbornou chuť a skvělou rozpustnost.

Co jsou koktejly na hubnutí?

Koktejly na hubnutí jsou proteinové nápoje, které pomáhají k rychlé ztrátě tělesné hmotnosti díky složení a parametrů. Pravý proteinový koktejl na hubnutí by měl především obsahovat velké množství bílkovin, minimum sacharidů a také vysoký obsah minerálů a vitamínů.

Proteinové nápoje představují alternativu k jídlu, musí ale obsahovat dostatečné množství živin které naše tělo potřebuje. Koktejly podporující hubnutí můžete konzumovat i jako snídani, svačinu, večeři a především také při cvičení. 

Koktejly se stali oblíbeným doplňkem stravy díky lehké přípravě, lahodné chuti a kvalitnímu příjmu bílkovin a vitamínů.

Při samotném výběru musí hrát důležitou roli co vlastně očekáváte od proteinových koktejlů a také k čemu slouží, každý člověk chce dosáhnout něčeho jiného. Tím je myšleno pokud chcete zhubnout musíte se soustředit na koktejly s vysokým obsahem bílkovin a minimem obsahu sacharidů, tuků a cukrů.

Na druhou stranu pokud chcete zapracovat na vaší postavě a přibrat na váze musíte se zaměřit na koktejly které obsahují bílkovin a také sacharidy.

Dalším důležitým faktorem zde hraje roli také finanční náročnost produktů. 

Co musí obsahovat koktejly na hubnutí?

Při výběru koktejlů zde hraje několik důležitých faktorů na které bychom se měli zaměřit. 

V první řadě by jsme se měli zeptat sami sebe, co vlastně očekávám od takového produktu?

Na trhu najdeme několik proteinových koktejlů které se dělí přes klasické na hubnutí, až po ty sportovní. 

Chci zhubnout? Chci nabrat svalovou hmotu? Nebo chci jen žít zdravěji? Nestihám jídlo a potřebuju rychlou a vydatnou náhražku jídla která obsahuje vše co mé tělo potřebuje?

V první řadě pokud chceme zhubnout měli bychom se zaměřit na proteinové koktejly které obsahují vysokou dávku proteinů a minimum sacharidů, cukrů a tuků. Dále by také měli obsahovat vlákninu, vitamíny a minerály. Většina těchto produktů neobsahují lepek, GMO a jsou vegan. U každého výrobce najdete různá složení, proto si prosím přečtěte složení na obalu.

Jaké jsou výhody koktejlů na hubnutí?

Řekneme si zde stručně výhody proteinových koktejlů:

 • Hubnutí
 • Rychlá příprava
 • Zasytí
 • Klavitní složení v jedné dávce
 • Neobsahuje lepek
 • Vysoký obsah vitamínů a minerálů
 • Výborný doplněk stravy

Zmínili jsme zde hlavní výhody proteinových koktejlů na hubnutí. Při výběru koktejlů existuje několik desítek dalších faktorů, ale tyto jsou nejhlavnější.

Jak připravit domácí koktejl na hubnutí?

Připravit si doma kvalitní domácí proteinový koktejl na hubnutí není žádná věda. V první řadě je důležité mít kvalitní mixer nebo shaker. Bez toho nedokážete rozmixovat potřebné suroviny které tvoří základ celého koktejlu.

Základní složkou je potřeba mít protein, vodu/mléko a ovoce (banán,jablko, borůvky atd..) Všechno co obsahuje bílkoviny, minerály, vlákninu a vitamíny.

Nemusíte zůstat jen u těchto surovin, můžete začít i experimentovat.. například zkusit jogurt, datlový sirup, ovesné vločky, ořechy, semínka atd…

Není to nic náročného, stačí vše co chcete mít v koktejlu nasypat do mixéru/smoothie shakeru, rozmixovat a koktejl je na světě!

Kvalitní doplněk stravy, nebo taky jako lehkou svačinku či večeři si můžeš udělat kdykoliv budeš chtít.

Smoothie protein

Recept na ovocné koktejly na hubnutí

Připravili jsme si pro vás recept nalehký  proteinový koktejl:

 • 2 Hrnky vody/mléka
 • 1 Řecký/bílý jogurt
 • Banán
 • Borůvky
 • Ovesné vločky
 • Lžíce kokosu
 • Protein

Vše smícháte v mixéru nebo smoothie shakeru, a kvalitní koktejl je na světě!

Zkušenosti se zeleninovými koktejly na hubnutí

Pokud chcete zhubnout, někteří odborníci dávají přednost zeleninovým koktejlům před těmi ovocnými.

Zkušenosti jsou velmi kladně, ale POZOR… důležitým faktorem je to co do nich dáte. Záleží totiž na potravinách co takový zeleninový koktejl bude obsahovat.

Mezi nejpoužívanější zeleninou je špenát. Špenát totiž patří k nejvýživnějším potravinám.

Jaké jsou nejúčinnější koktejly na hubnutí?

V tomto článku jsme zde zmínili 6 nejlepších proteinových koktejlů na trhu v současné době.

Samozřejmě na trhu jsou desítky další, my jsme se však snažili vybrat ty nejprodávanější a nejlépe hodnocené zákazníky.

Mezi nejúčinější koktejly které podporují hubnutí jsou ty jak jsme zde zmínili už v horní části článku.

Musí obsahovat vysokou dávku proteinů, minimum sacharidů a samozřejmě vlákninu, vitamíny a minerály.

Budeš dostávat obsahové novinky ze světa fitness a zdravé stravy.

Pro přihlášení k odběru vyplň následující údaje

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nenechte si ujít naše články!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.