HubnutíKeto dietaMagazínRecenzeVýživa

TOP 5: Proteinové koktejly od KetoMix [RECENZE]

Naše redakce si pro vás připravila recenzi a srovnání TOP 5 nejlepších proteinových koktejlů od KetoMixu.

TOP 1. místo

Proteinový koktejl s Acetyl-L-karnitinem s příchutí vanilka-jahoda

Tento produkt je vhodný především pro ty kteří potřebují rychle zhubnout. Obsahuje totiž látku karnitin která podporuje rychlé hubnutí.

Přibližná cena: 552 Kč

2. místo

Proteinový koktejl KetoMix 450 g (15 porcí)

 

Proteinový koktejl vás zasytí, dodá vašemu tělu potřebné bílkoviny, minerály a vitamíny. Protein je skvělým zdrojem syrovátkové a sójové bílkoviny.

Přibližná cena: 552 Kč

3. místo

Proteinový bezlaktózový (veganský) koktejl s příchutí čokolády

Bezlaktózový proteinový koktejl je vhodná jako rychlá a skvělá svačinka nejen pro vegany a vegetariány! Přibližná cena: 209 Kč

V tomto článku vám poradíme, jaké jsou nejlepší proteinové koktejly od firmy KetoMix! Máme zde popis 5 nejlepších koktejlů které jsou nepostradatelným parťákem do diety! Vybírat můžete mezi klasickými koktejly a nebo také na výběr zde máme Veganský proteinový koktejl.

1. Místo

Proteinový koktejl s Acetyl-L-karnitinem s příchutí vanilka-jahoda

Orientační cena: 552 Kč

5/5

Mezi nejprodávanější a nejlepší proteinový koktejl od KetoMixu patří Proteinový koktejl s Acetyl-l-karnitinem. 

Proč si vybrat tento koktejl? Díky složce Acetyl l-karnitin dokážete zhubnout mnohem rychleji, protože karnitin patří k nejúčinnějším spalovačům tuků na trhu. 

Další výhody proč si vybrat KetoMix proteinový koktejl: obsahuje kvalitní vitamíny a minerály které jsou důležité pro vaše tělo, podporuje imunitní systém, lehká a rychlá příprava, zlepší fungování vašeho mozku a má pozitivní zdravé účinky.

Složení obsahuje především: Syrovátkový protein, inulin, acetyl–karnitin, hořčík, vitamín C, vitamín B3, železo a mnoho dalších vitamínů a minerálů.

Proteinový koktejl s příchutí vanilka-jahoda je opravdu lahodný a výborný.

Cena balíčku se pohybuje od 690 Kč.

2. Místo

Proteinový koktejl KetoMix 450 g (15 porcí)

Orientační cena: 552 Kč

5/5

Proteinový koktejl který obsahuje 15 porcí je nejprodávanější produkt, který dodá vašemu tělu potřebné bílkoviny, vitamíny, minerály a vlákninu.

Balíček koktejlu je vhodný zejména pro ty, kteří začínají s keto dietou a chtějí jí “vyzkoušet”. Jako každý proteinový koktejl je snadný a lehký na přípravu.

Proteinový koktejl je především výborným zdrojem kvalitní syrovátkové bílkoviny. Neobsahuje žádný lepek, laktózu a nenajdete zde přidaný glutamát.

Koktejl nabízí na výběr mezi 9 příchutěmi: banán, kokos, káva, čokoláda, lesní směs, jahoda, vanilka, ananas, pistácie, borůvka a karamel. Za mě pokud bych vám mohl doporučit sáhněte po příchuti banánu, je opravdu lahodný!

Cena balíčku se pohybuje od 690 Kč.

3. Místo

Proteinový bezlaktózový (veganský) koktejl s příchutí čokolády

Orientační cena: 1490 Kč

5/5

Na třetím místě zde máme Proteinový bezlaktózový (veganský) koktejl a výbornou příchutí čokolády. Hned v první řadě co bych zde měl zmínit je, že jako každý produkt od KetoMixu koktejl neobsahuje žádný lepek, laktózu a hodí se do 1 fáze ketonové diety.

V dnešní době sehnat opravdu Veganský koktejl, není nic lehkého. Ale u KetoMixu máte na výběr více produktů než jen proteinový koktejl. Nadále je také vhodný po ty, kteří mají problémy s laktózou a trávením.

Jaké obsahuje složení? Koktejl obsahuje: sójový protein, rýžovou mouku, odtučněné mléko, maltodextrin, čekankovou vlákninu, sójový lecitin, slunečnicový olej, suklarozu a mnoho dalších vitamínů a minerálů.

Cena veganského koktejlu se pohybuje od 1490 Kč.

4. Místo

Proteinový koktejl KetoMix 1200 g (40 porcí)

Orientační cena: 1440 Kč

4.3/5

Proteinový koktejl KetoMix který obsahuje 40 porcí sice máme až na 4 místě, ale patří taky k nejprodávanějším. Jen obsahuje mnohem více porcí.

Balení obsahuje 1200g, a je vhodný především do první fáze ketonové diety. Jeho složení obsahuje kvalitní zdroj syrovátkové a sójové bílkoviny, která hraje velmi důležitou roli při hubnutí.

Koktejl neobsahuje žádný tuk, cukr a je bezlepkový.

Hlavní složky jsou: rýžová mouka, syrovátková bílkovina, sušené mléko a sójová bílkovina.

5. Místo

Proteinový koktejl na 2 týdny

Orientační cena: 2520 Kč

5/5

Na poslední místě máme Proteinový koktejl, který obsahuje balíček na 2 týdny. Je tedy vhodný pro ty, kteří to myslí s dietou vážné a potřebuje kvalitní jídlo na delší dobu než je jen pár dní. 

Balíček koktejl obsahuje více jak 70 porcí a můžete si také při objednávce vybrat různé příchutě. 

Koktejly na 2 týdny se stane pro vás velikou součástí jídla do vaší diety. 

Složení obsahuje kvalitní syrovátkovou a sójovou bílkovinu.

Proč si koupit proteinový balíček na 2 týdny? 

  • Rychle zhubnete
  • Neobsahuje žádný lepek
  • Výborná chuť
  • Obsahuje kvalitní vitamíny a minerály.

Jsme to, co jíme

Říká se že vypadáme podle toho, co jíme. Ale tomu opravdu tak?

Koukněme se na to z jiné stránky a zamysleme se nad tím co opravdu jíme a jak to jíme. Pokud začínáte s keto dietou tak chcete začít s vaší změnou. Možná vaším cílem je hubnutí, nebo alespoň zhubnout několik přebytečných kil. Možná nechcete zhubnout, ale chtěli byste alespoň jíst zdravěji.

Jsou pro nás proteinové koktejly opravdu tak důležité v dietě? Určitě ano. Například z toho pohledu že každý dospělí člověk by měl přijmout okolo 45-60 g bílkovin denně. (samozřejmě záleží také na váze)

Dále také záleží na tom jestli chce zhubnout, cvičíte  popřípadě jaký druh sportu děláte. 

Proteinové koktejly/smoothie používají především sportovci, kteří při cvičení spálí více kalorií než obyčejní lidé. Hlavní konzumací koktejlů je po fyzické aktivitě, kdy je potřeba dostat do těla opravdu ty nejlepší kvalitní bílkoviny, minerály a vitamíny.

Na trhu můžeme najít několik druhů proteinových koktejlů, jaké jsou ale ty nejlepší? Zde zálaží na mnoha aspektech..Pokud cvičit rekreačně, hubnete, jste vegan, nemůžete přijmout laktózu..a XX dalších věcí… Myslím si že mezi nejdůležitější podmínky je složení koktejlu, především obsahu bílkovin.

Pokud potřebujete zhubnout, vaším cílem musí být proteinový koktejl který má vysoký obsah bílkovin a minimum tuků a sacharidů.

Jak funguje ketóza?

Ketonová dieta funguje na principu nízkosacahridového jídelníčku, to znamená že v dietě přijímáme vysoký obsah proteinů/bílkovin a naopak co nejméně sacharidů, cukrů a tuků. 

Keto dieta je vhodná pro všechny jedince, krom těhotných žen.

Budeš dostávat obsahové novinky ze světa fitness a zdravé stravy.

Pro přihlášení k odběru vyplň následující údaje

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nenechte si ujít naše články!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.