Keto dietaObchodyUncategorized

KETOMIX – recenze a zkušenosti s ketodietou

Dnes jsem si pro vás připravil recenzi a zkušenosti s Ketomix.

KetoMix je proteinová dieta která napomáhá rychlému hubnutí. Princip spočívá na velkém příjmu bílkovin a naopak minimálním příjmu sacharidů. Díky tomuto způsobu se tělo dostává do stavu ketózy a začínáte hubnout.

Jak vznikl KetoMix? Díky neuvěřitelným příběhům lidí, kteří díky keto dietě zhubli bez problémů, a zbavili se přebytečných tuků. KetoMix se tedy pustil do výroby a vývoje nízkosacharidových jídel, produktů a všech pro tělo důležitých látek které vaše tělo potřebuje.

Jejich popularita vznikla na prvotřídních a těch nejkvalitnějších surovin z celé Evropy. Při jejich výrobě se v žádném případě nepoužívají chemické látky ani lepek a glutamáty. 

KETOMIX vám zaručuje opravdu velkou úspěšnost této diety. Ale už dost povídání a pojďme se seznámit s jejich webovými stránkami a produkty.

Na první pohled stránky vypadají opravdu hezky a přátelsky. Můžeme si všimnout že máme v menu na výběr mezi mnoha záložkami. Nás bude v první řadě zajímat zatím Dietní plány a Keto Jídla.

Dietní plány se dělí na míru obezity které může člověk mít aby se rovnou přesměroval na ty správné produkty. Na výběr zde máme dietní plán lehké nadváhy, střední nadváhy, vyšší nadváhy a velmi vysoké nadváhy.

Ještě bych zde měl zmínit že druhy diet se dělí na různé fáze, ve kterých jsou důležité faktory: trvání diety, kolik potravin musíte konzumovat a v jaké míře, jak často musíte jíst a v neposlední řadě konzumace potravin, vitamínů a minerálů.

Lehká nadváha

Pokud máte pouze pár kilo navíc, lehká nadváha je pro vás ideálním řešením. Díky tomu vám budou stačit pouze 3-4 týdny ketodiety a díky tomu dáte vašim kilům sbohem.

Díky širokému výběru produktů si můžete sestavit jídelníček přesně podle vaší chutě. 

Nyní si ukážeme dietu na 3 týdny, kterou by jste měli absolvovat. Řekneme si jaké potraviny obsahuje a vše okolo co je potřebné.

Pokud si vybere balíček pro lehkou nadváhu, koupíme si balíček 110 porcí, které jsou vhodné do všech 3 fázi diet. Všechna jídla jsou připravena do 5 minut, takže se nemusíte bát že strávíte v kuchyni hodiny i při těžkém dni. Navíc díky koupenému balíčku vám KETOMIX dá výživovou poradkyni která vám se vším pomůže a poradí pokud si nebudete vědět rady.

Co najdete v obsahu balíčku?

Balíček obsahuje stravu na celé 3 týdny. Balení také obsahuje sladkou kaši, polévky různých chutí, palačinky, omelety a také odměrky a šejrk. Navíc dostanete ke všem brožuru která vás bude provádět celou vaší dietou.

Obsah balení: 1 koktejl (40 porcí), 1 zeleninová polévka (10 porcí), 1 kuřecí polévka (10 porcí), 1 palačinky (10 porcí), 1 čokoládová kaše (10 porcí), 1 banánovo-jablečná kaše (10 porcí), 1 sýrová omeleta, 1 slanino-sýrová omeleta (10 porcí), 1 kuchařka, odměrka + šejrk KETOMIX… Musím zde také upozornit na alergeny: laktóza, sója, mléko, vejce, hořčice a celer.

Tento balíček stojí zhruba 4390 Kč. Někdo si řekne že je to spousta peněz, ale myslím si že to opravdu stojí zato… :).. Dále se podíváme na dietní plán střední nadváhy.

Střední nadváha

Pokud máte více než jen pár kilo navíc, měli by jste přemýšlet nad balíčkem střední nadváhy který obsahuje 160 porcí jídla a její doba trvá 6 týdnů.

Tuto dietu si můžete sestavit sami podle vašeho výběr a chuti, díky porci 160 jídel můžete ochutnat opravdu od všeho kousek. Díky tomu se nemusíte bát že by jste 6 týdnů nevydrželi na stejné stravě každý den. Ukážeme si zde balíček jen na 4 týdny, protože na více týdnů zde není ke koupeni, musíte později vše zkombinovat a dokoupit si zbylé potraviny.

Tento balíček je o něco dražší, ale obsahuje zhruba o 30-40 porcí navíc, pro delší dobu užívání. Stejně jako u balíčku pro lehkou nadváhu jsou zde 3 fáze diety, šejkr zdarma, kuchařka. 

Všechny jídla připravíte do 5 minut, nemusíte se bát zdlouhavého vaření. A už po 3 dnech dokážete spalovat tuky!

 

Co obsahuje balíček na 4 týdny?

V balení můžete najít: 1 koktejl (40 porcí), 1 polévka zeleninová (40 porcí), 1 polévka sýrová (10 porcí), 1 polévka kuřecí (10 porcí), 1 palačinky, 1 kaše čokoládová (10 porcí), 1 kaše banánovo-jablečná (10 porcí), 1 omeleta sýrová (10 porcí),  1 slanino-sýrová omeleta (10 porcí), 1 housky (10 porcí), 1 puding (10 porcí), 1 konjakové těstoviny, dietní plá + kuchařka, odměrka + šejkr.

Jak už jsem psal balíček zahrnuje takřka to samé jako balíček na 2 týdny, akorát zde najdete více porcí ve výhodnějším balení.

Měl bych zde říci že dieta není vhodná pro těhotné a kojící ženy a osoby které mají problém s laktózou. Před zahájením KEMOIX diety se poraďte se svým lékařem.

Dieta pro Vyšší nadváhu

Pokud trpíte vyšší nadváhou a váš ukazatel BMI je v rozmezí mezi 35-40, měli by jste se rozhodnout pro tuto dietu. Avšak nestačí vám dieta pouze na 2 až 4 týdny, musíte sáhnout po pořádné dietě na 10 týdnů, kde v první fázi budete setrvávat 3 týdny, poté 7 týdnů v druhé fázi.

Jak fungují postupné fáze diety jsme si už zmínil v tomto článku, pojďme se ale seznámit s jídelníčkem na 10 týdnů který nás čeká v této dietě. Na začátku musím zmínit že budeme potřebovat více jak 260 jídel! Aby jste s dietou vydrželi tolik týdnů. Což na jednu stranu není hračka, na stranu druhou ale výsledek opravdu stojí zato.:)

Pokud se však rozhodneme pro tuto dietu, musíme zkombinovat druhy balíčků na několik týdnů, tzn že koupíme balíček ketonové diety na 4 týdny, balíček na 3 týdny a balíček na 2 týdny + přidat ještě 10 libovolných porcí dle vaší chuti.

Velmi vysoká nadváha

 V poslední řadě bych vám rád představil balíček diety pro lidi kteří trpí opravdu velmi vysokou nadváhou. A díky dietě od Ketomix vám pomůže zhubnout a schodit přebytečná kila! KETOMIX totiž ví že cvičit s mnoha kily na víc je opravdu složité a namáhavé, i někdy nemožné. Proto tato dieta funguje bez jakékoliv námahy a cvičení. Stačí jen dodržovat základní pravidla diety.

Pro tuto dietu už budete potřebovat mnohem více jídla, a to zhruba okolo 370 jídel! Možná si říkáte že 360 jídel “stejné” chuti už je opravdu moc a nedokážete si představit jíst jedno a to samé pořád dokola. Opak je ale pravdou, KETOMIX nabízí opravdu obrovskou a pestrou nabídku jídel všeho druhu.

Musím zmínit tak jako v dietě s vyšší nadváhou budete zde muset nakombinovat druhy jídel na několik týdnů.

Pár tipů na konec pro efektivní hubnutí:

 • Vždy snídejte co nejdříve po probuzení
 • Pravidelně konzumujte jídlo alespoň 5x denně
 • Důležitý je také pitný režim! Pijte alepson 2-3 litry denně
 • Konzumujte alespoň 500G zeleniny denně
 • Dopřejte si luštěniny! 

Právě jsme si představili všechny dietní plány od ketomixu a řekli si základní složení diet. Můžeme se tedy pustit do představení všech Keto jídel!

Nabídka KETO JÍDEL

Jako další věc která přijde na řadu jsou Keto Jídla od KEOMIXU. Podrobně si zde představíme a rozebereme všechny druhy jídel!

Všechny tato KETO JÍDLA vznikla ve spolupráci s výživovými poradci, a díky jejich výsledkům můžete zhubnout rychle, jednoduše a bez zbytečného hladovění.

Pojďme se rovnou vrhnout a představit si všechna jídla. Jako první na výběr máme Výhodné balíčky. 

Tyto balíčky jsou neprodávanějším produktem na celých stránkách a to z toho důvodu, protože si zde můžete koupit keto jídla na pár dní, nebo i několik týdnů. Každá dieta představuje delší cyklus stravování, ať už od 7 dní, nebo i po 3-4 týdny. Nebo naopak si zde můžete objednat pouze ochutnávky a nebo kombinace jídel, aby jste mohli vyzkoušet od každého kousek. Navíc zde si můžete koupit i Konjakové přílohy!

Mezi nejprodávanější proukty zde patří ketonová dieta na 4 týdny!

Výhodné proteinové balíčky

Tyto balíčky jsou základem naší diety. Jedná se totiž o “vzorky” a také o výhodné balíčky všech produktů nabízené v KetoMix e-shopu.

Můžeme zde najít keto balíčky jídel podle délky diety. Jedná se o balíčky od 2 týdnů až po balíčky na 4 týdny.

Pro představu jak už jsme zmínili, balíčky jsou určený podle tipů diety a jejich trvání. Každý balíček obsahuje několik porcí, aby jste dodrželi vaši dietu. Obsahují minimum sacharidů a tuků, naopak pořádnou dávku bílkovin.

Lahodné proteinové koktejly

Začneme prvním představením produktem na výběr, a tím jsou proteinové koktejly. Tyto proteiny si každý zamiluje díky jejich lahodné a jemné chuti, ale i také pro jejich rychlou a jednoduchou přípravu která je do pár minut! Stačí vzít odměrku koktejlu a smíchat s vodou a koktejl je na světě. Dochutit si koktejl můžete dochucovací směsí která je v každém balíčku balení ZDARMA.

Na výběr máte také až z 11 příchutí…Jaké to například jsou? 

 • Proteinový koktejl s Acetyl-L-karnitinem s příchutí vanilka-jahoda
 • Proteinový koktejl s Acetyl-L-karnitinem s příchutí vanilka-malina
 • Proteinový koktejl s Acetyl-L-karnitinem s příchutí čokoláda-banán
 • Proteinový bezlaktózový (veganský) koktejl s příchutí čokolády

Balení si můžete vybrat na 15 porcí, nebo také na 35 porcí.

Trošku více se seznámíme s proteinovým koktejl s příchutí vanilky a jahody.

Proč si koupit tento protein a jaké má výhody? 

 • Protein neobsahuje žádný lepek ani přidaný glutamát
 • Velmi vhodný kandidát do 1 fáze této diety
 • Obsahuje spousty vitamínů a minerálů
 • Výborná chuť a lehká a jednoduchá příprava do pár minut!

Koktejl velmi dobře zasytí, dodá vašemu tělu kvalitní minerály látky, vitamíny, bílkoviny a vlákninu. Dodá energii do pár minut. 

Ketomix doporučuje tyto jídla kombinovat s L-karnitinem nebo Acetyl – L-kanitinem.

Balení obsahuje 15 porcí. 1 porce obsahuje = 30 gramů.

Proteinové polévky

Jak řikala moje babička polévka je Grunt! A je základem hlavního jídla každý den. Navíc polévka od Ketomixu obsahuje vitamíny, vlákninu, minerální látky a i proteiny. Na výběr si zde můžeme vybrat několik druhů polévek:

 • Proteinová polévka s hráškovou příchutí
 • Proteinová polévka s kuřecí příchutí
 • Proteinová asijská polévka
 • Proteinová kari polévka s kuřecí příchutí
 • Proteinová polévka s houbovou příchutí
 • Proteinová polévka s rajčatovou příchutí
 • Proteinová polévka se sýrovou příchutí
 • Proteinová polévka se zeleninovou příchutí

My se podrobně podíváme na polévku s hráškovou příchutí.

Balení hráškové polévky obsahuje 250g (10 porcí), hodí se do první fáze ketonové diety a je výborným zdrojem vitamínů, minerálů a bílkovin.

Tato polévka se stala nejoblíbenější díky výbornému nutričnímu složení a snadné a lehké přípravy.  Polévka obsahuje na jednu porci 13,3 g bílkovin a 3,3 g sacharidů.

A jaké vlastně obsahuje vitamíny? Vitamín c, vitamin A, vitamin D, vitamin E, vitamin K, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B3, vitamin B5, vitamin B6, vitamin B12, kyselina listová, biotin, hořčík, draslík, jod, mangan, selen, zinek, železo, měď a chrom.

Proteinové tyčinky

Proteinové tyčinky od Ketomixu jsou ideální a výbornou svačinou při fyzickém výkonu, nebo jako lehká a výborná svačinka. Dodají tělu všechny kvalitní vitamíny, minerály a hlavně ty nejlepší bílkoviny.

Na výběr zde máme mezi příchutěmi: čokoládová, jahodová a vanilková. Každé balení obsahuje 16 tyčinek po 40 g a hodí se do první fáze ketonové diety. Dalším důvodem proč si vybrat tuto tyčinku je: kvalitní zdroj syrovátkové bílkoviny, nízký obsah tuků a sacharidů, výborný zdroj vlákniny a nemá žádný přidaný glutamát!

1 porce (40g) obsahuje více jak:

 • 10 g bílkovin
 • 9,6 g vlákniny
 • 7,4 g sacharidů 
 • 5,4 g tuků

Proteinové omelety

Pokud přemýšlíte o kvalitní snídani, svačině nebo obědu tak proteinové omelety jsou velmi oblíbeným jídlem. Díky jejich jednoduchosti a výbornému nutričnímu složení. 

Omeletu dokážete připravit během pár minut, a můžete si pohrát s dochucením podle vlastní chutě a díky tomu proteinové omelety nikdy neomrzí ve vašem jídelníčku.

Na výběr máte:

 • Proteinová pizza se salsou
 • Proteinová omeleta s příchutí slaniny a sýra
 • Proteinová pažitková cibulová omeleta
 • Proteinová omeleta se sýrovou příchutí
 • Proteinová omeleta se zeleninovou příchutí

Proč si vlastně vybrat proteinovou omeletu a jaké má nutriční hodnoty?

Omeleta obsahuje vysoký podíl bílkovin, nenajdete zde přidaný glutamát, vysoký podíl vitamínů a minerálu a také její rychlá příprava a skvělá chuť! Jedna porce obsahuje až 14g bílkovin!

Proteinové palačinky

Příprava palačinek vám nezabere více jak pár minut,  a máte výborné jídlo plné bílkovin, vitamínů a perfektně zasytí! Navíc si můžete vybrat mezi slanými a sladkými palačinkami.

Můžete si vybrat mezi proteinovými palačinkami s karamelovou příchutí, banánovou příchutí a proteinovými palačinkami bez příchutě.

Balíčky

Balíček na 1 týden →

Balíček obsahuje 35 porcí na 7 dní. Jedna porce vyjde zhruba na 33 Kč.

Balíček na 2 týdny → 

Balíček na dva týdny obsahuje 42 porcí a je vhodný do 2 fáze diety.

Balíček na 3 týdny → 

Balíček na 3 týdny obsahuje 63 porcí a je vhodný do 2 fázi diety.

Balíček na 4 týdny →

Balíček na 4 týdny obsahuje více jak 140 porcí a je vhodná do 1,2 a 3 fáze diety.

Co je to ketóza

Jednoduše řečeno, ketóza je metabolismus tuků. Za normálních podmínek naše tělo získává energii ze všeho co jíme a pijeme (především z cukrů). Po trávení se potrava nejprve rozloží na příslušené nutriční složky, začne se vstřebávat a zpracovává především v játrech. 

S pomocí kyslíku se glukóza přeměňuje na “dodavatele” energie. Pokud vašemu tělu delší dobu chybí sacharidy pro tvorbu energie, musí si tělo najít jiné způsoby, jak si pomoci. A právě zde přichází na řadu ketóza.

Pokud začnou být zásoby ve vašem těle vyčerpány, v játrech začíná to, čemu se říká ketóza. V tomto metabolickém stavu se vaše tělo přeměňuje tuky a bílkoviny na energii. 

Když začíná proces ketózy? Jakmile jsou zásoby glukózy zcela vyčerpány. To znamená, že nemusejí být přítomny ani sacharidy z jídla, ani zásoby sacharidů ve svalech a játrech.

Sacharidy jsou vždy zdrojem číslo 1 pro vaše tělo. Ketóza nastává pouze tehdy, když jsou všechny sacharidy skutečně spotřebovány. 

Nejlevnější Keto dieta

Co je to keto dieta?

Běžná strava zahrnuje velkou část těchto potravin: obiloviny, rýži, brambory, kukuřici atd.. Jedná se o všechny potraviny, které jsou bohaté na sacharidy a naše tělo je přeměňuje na glukózu pro využití ve formě energie. 

Keto dieta oproti tomu spočívá v zavedení nutriční strategie založené na redukci sacharidů, a poté se vaše tělo díky omezení sacharidů dostane do stavu ketózy. 

Aby ketóza fungovala, tělo potřebuje spálit zásoby glukózy, a tím využít tuk jako zdroj energie. Spálením většího množství tuku můžete být svědky efektivnějšího procesu hubnutí a získat tak štíhlou postavu, po které tak toužíte.

Pokud chcete přejít do stavu ketózy, musíte začít dodržovat vyváženou a pestrou stravu která je založena na pravidlech, které je začít potřeba striktně dodržovat. Nejde však pouze o výživu, která ovlivňuje daný metabolický stav. Důležitou roli hraje také věk, aktivita a mnoho dalších faktorů.

Ketóza ve zkratce

Vaše tělo má několik zdrojů pro produkci buněčné energie. Prvním zdrojem je cukr (sacharidy), který je nezbytný zdroj energie pro vaše tělo. Na druhou stranu tuk, je po sacharidech druhým zdrojem energie.

Pokud do vašeho těla nedostanete glukózu v rámci 24-72 hodin, zásoby glukózy v těle jsou zcela vyčerpány. 

V této fázi přicházejí na řadu ketolátky, které patří k alternativním zdrojům energie. Ty jsou odvozeny od mastných kyselin.

Do stavu ketózy se také mohou dostat lidé, kteří sníží příjem sacharidů na méně než 50g denně. 

Jak se dostat do ketózy?

Do metabolického stavu ketózy se můžete dostat různými způsoby. Například můžete snížit denní příjem sacharidů na 30 až 50 g a získat hlavní energii z tuků. Nebo můžete hladovět dýl jak 24hodin a poté přejít na keto dietu.

Co jíst při keto dietě?

V keto dietě se doporučuje jíst maximálně 50 mg sacharidů denně, aby bylo možné se dostat do ketogenního metabolismu. Rozložení živin je následující:

 • 65 % až 80 % tuků
 • 15% až 35 % bílkovin
 • 5 % až 10 % sacharidů

Seznam povolených potravin při keto dietě

Co jíst při ketogenní dietě? Zde je seznam potravin, které jsou povolené:

 • Ořechy a semínka: mandle, lískové ořechy, makadamové ořechy, pekanové ořechy, piniové oříšky, pistácie, dýňová semínka, sezamová semínka, slunečnicová semínka, vlašské ořechy, kešu oříšky, chia semínka, ořechová mouka, konopná semínka atd..
 • Ovoce: avokádo, bobule, olivy, limetka, citron
 • Luštěniny: zelené fazole, hrášek, plnotučná sójová mouka
 • Zelenina: nakládaná zelenina, saláty, paprika, chřest, artyčok, růžičková kapusta, květák, celer, okurka, fenykl, cibule, pórek, kapusta, kedlubna, houby, dýně, ředkvičky, špenát, rajčata, cuketa a mnoho dalšího.
 • Oleje a tuky: avokádový olej, kakaové máslo, kokosový olej, MCT olej, olivový olej, sezamový olej, ořechové máslo, olej z vlašských ořechů
 • Ryby: ančovičky, okoun, treska, úhoř, sleď, treska, tuňák, makrela, losos, sardinky, pstruh, candát, kapr a mnoho dalšího…
 • Mořské plody: krevety, kaviár, mušle, humr, krab, ústřice, krevety, chobotnice a mnoho dalšího..
 • Nápoje: neslazené nápoje, mandlové nápoje, vývar, voda, neslazený čaj a káva, kokosové mléko.
 • Vejce: 
 • Mléčné výrobky: ghí, sýr
 • Ostatní potraviny: hořká čokoláda, kakaový prášek, sladila, stévie, hořčice, proteinové izoláty, konopí, rýže, hrášek, sója a mnoho dalšího…

Ketodieta od KetoMix

Seznam zakázaných potravin v keto dietě

Mezi zakázané potraviny patří:

 • Obiloviny a obilné výrobky: chléb, těstoviny, musli, kuskus, rýže, oves, ječmen, žito, proso, kukuřice, pohanka, otruby atd..
 • Luštěniny: všechny druhy fazolí, čočka a sójové boby
 • Hlíza a kořenová zelenina
 • Sladkosti
 • Ovoce: vše kromě sušeného ovoce, konzervovaného ovoce atd..
 • Nápoje: slazené nápoje (limonády, nealkoholické nápoje), džusy, mléko, alkohol atd…

Keto dieta pro začátečníky

V bodech a ve stručnosti shrneme keto dietu pro začátečníky.

Ketogenní dieta má za cíl změnit váš metabolický stav.

Místo přidaného cukru ze stravy, se spaluje tuk.

Dieta funguje na principu snížení sacharidů a naopak zvýšení příjmu bílkovin.

Po několika dnech se vaše tělo dokáže dostat do stavu Ketóza. Pokud se přepnete do stavu ketózy, jste doslova přeměněni ze spalovače cukru na spalovač tuků.

Výhody keto diety

Jaké jsou výhody keto diety?

 • Podporuje hubnutí
 • Zlepšuje pokožku a akné
 • Může snížit riziko některých druhů rakoviny
 • Může zlepšit zdraví srdce
 • Chrání funkci mozku
 • Snižuje záchvaty

Nevýhody keto diety a na co si dát pozor?

Keto dieta může mít také řadu nevýhod. Dlouhodobé setrvání na keto dietě může mít nepříznivý vliv na vaše zdraví. Jaké komplikace se u vás mohou objevit?

 • Ledvinové kameny
 • Nadbytek bílkovin v krvi
 • Nedostatek minerálů a vitamínů
 • Hromadění tuku v játrech

Nežádoucí vedlejší účinky:

 • Zácpa
 • Únava
 • Nízká hladina cukru v krvi
 • Nevolnost
 • Zvracení
 • Bolest hlavy

Mezi hlavní nevýhody patří téměř banalita → glukoza, které je nezbytná pro přežití každého zdravého organismu. Pokud omezíte sacharidy na dlouhou dobu, může to vést k vážným psychofyzickým následkům.

Předtím než se rozhodnete pro tuto dietu, doporučujeme se poradit se svým ošetřujícím lékařem a nebo výživovým poradcem.

Ketomix recenze: nejčastější otázky a odpovědi

 • Jaké produkty jsou pro mě vhodné? A které si koupit?

Produkty jsou vhodné jak pro muže tak i pro ženy. O tom jak si vybrat správné produkty slouží jejich webové stránky, a nebo stačí zavolat a zákaznický servis vám doporučí vhodné produkty. Popřípadě se můžete poradit se svým ošetřujícím lékařem nebo výživovým poradcem.

 • Pro koho jsou produkty Ketomix vhodné?

Produkty Ketomix jsou vhodné jak pro muže tak i pro ženy. Děti by neměly tyto produkty konzumovat! Dále jsou vhodné pro ty, kteří touží po vysněné postavě, potřebují zhubnout a nebo změnit svůj život ve stravě k lepšímu.

 • Co obsahují produkty Ketomix?

Složení produktů si můžete přečíst buď na webových stránkách, nebo na obalu daného produktu. Dietní balíčky představují především bílkovin a také další složky, které podporují zdravé hubnutí.

 • Je vhodná dieta i pro muže?

Ano. Ketomix dieta je vhodná i pro muže. Dokonce můžete zakoupit na stránkách obchodu “speciálně” upravené balíčky pro muže.

 • V kolika letech můžu začít s dietou?

Dieta se doporučuje pro starší 18 let. 

 • Je pro mě dieta vhodná?

Dieta je vhodná pro každého, ovšem pokud si chcete být jistí, kontaktujte svého ošetřujícího lékaře nebo nutričního poradce, a ten vám řekne zda je vhodné s dietou začít nebo nikoliv.

 • Jak dlouho musím dietu držet?

Dieta se může držet jeden týden, nebo také více jak několik měsíců. Záleží však na vás. Dejte si ale pozor, při dlouhodobém užívání se v některých případech mohou objevit zdravotní komplikace. 

 • Co je to ketonová dieta?

Ketonová dieta, neboli se také můžete setkat s oslovení proteinová dieta nebo nízkosacharidová dieta. Tato strava spočívá na principu sníženého příjmu sacharidů, a naopak zvýšenému příjmu bílkovin.

Slevový kód

Momentálně nenabízí žádný slevový kód.

Kontakt

Opravdove hubnuti s.r.o.,
Českomoravská 2408/1a
Praha 9, 190 00

IČ: 04093551
DIČ: CZ04093551

Tel: 607 487 417

Budeš dostávat obsahové novinky ze světa fitness a zdravé stravy.

Pro přihlášení k odběru vyplň následující údaje

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nenechte si ujít naše články!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.