KETO DIETAObchodyUncategorized

KETOMIX – recenze a zkušenosti

5
(1)

Dnes jsem si pro vás připravil recenzi a zkušenosti s Ketomix.

KetoMix je proteinová dieta která napomáhá rychlému hubnutí. Princip spočívá na velkém příjmu bílkovin a naopak minimálním příjmu sacharidů. Díky tomuto způsobu se tělo dostává do stavu ketózy a začínáte hubnout.

Jak vznikl KetoMix? Díky neuvěřitelným příběhům lidí, kteří díky ketonové dietě zhubli bez problémů, a zbavili se přebytečných tuků. KetoMix se tedy pustil do výroby a vývoje nízkosacharidových jídel, produktů a všech pro tělo důležitých látek které vaše tělo potřebuje.

Jejich popularita vznikla na prvotřídních a těch nejkvalitnějších surovin z celé Evropy. Při jejich výrobě se v žádném případě nepoužívají chemické látky ani lepek a glutamáty. 

KETOMIX vám zaručuje opravdu velkou úspěšnost této diety. Ale už dost povídání a pojďme se seznámit s jejich webovými stránkami a produkty.

ketomix hlavní stránka

Na první pohled stránky vypadají opravdu hezky a přátelsky. Můžeme si všimnout že máme v menu na výběr mezi mnoha záložkami. Nás bude v první řadě zajímat zatím Dietní plány a Keto Jídla.

Dietní plány se dělí na míru obezity které může člověk mít aby se rovnou přesměroval na ty správné produkty. Na výběr zde máme dietní plán lehké nadváhy, střední nadváhy, vyšší nadváhy a velmi vysoké nadváhy.

Ještě bych zde měl zmínit že druhy diet se dělí na různé fáze, ve kterých jsou důležité faktory: trvání diety, kolik potravin musíte konzumovat a v jaké míře, jak často musíte jíst a v neposlední řadě konzumace potravin, vitamínů a minerálů.

 

Lehká nadváha

Pokud máte pouze pár kilo navíc, lehká nadváha je pro vás ideálním řešením. Díky tomu vám budou stačit pouze 3-4 týdny ketodiety a díky tomu dáte vašim kilům sbohem.

Díky širokému výběru produktů si můžete sestavit jídelníček přesně podle vaší chutě. 

Nyní si ukážeme dietu na 3 týdny, kterou by jste měli absolvovat. Řekneme si jaké potraviny obsahuje a vše okolo co je potřebné.

Ketonová dieta Ketomix

Pokud si vybere balíček pro lehkou nadváhu, koupíme si balíček 110 porcí, které jsou vhodné do všech 3 fázi diet. Všechna jídla jsou připravena do 5 minut, takže se nemusíte bát že strávíte v kuchyni hodiny i při těžkém dni. Navíc díky koupenému balíčku vám KETOMIX dá výživovou poradkyni která vám se vším pomůže a poradí pokud si nebudete vědět rady.

Co najdete v obsahu balíčku?

Balíček obsahuje stravu na celé 3 týdny. Balení také obsahuje sladkou kaši, polévky různých chutí, palačinky, omelety a také odměrky a šejrk. Navíc dostanete ke všem brožuru která vás bude provádět celou vaší dietou.

Obsah balení: 1 koktejl (40 porcí), 1 zeleninová polévka (10 porcí), 1 kuřecí polévka (10 porcí), 1 palačinky (10 porcí), 1 čokoládová kaše (10 porcí), 1 banánovo-jablečná kaše (10 porcí), 1 sýrová omeleta, 1 slanino-sýrová omeleta (10 porcí), 1 kuchařka, odměrka + šejrk KETOMIX… Musím zde také upozornit na alergeny: laktóza, sója, mléko, vejce, hořčice a celer.

Tento balíček stojí zhruba 4390 Kč. Někdo si řekne že je to spousta peněz, ale myslím si že to opravdu stojí zato… :).. Dále se podíváme na dietní plán střední nadváhy.

Střední nadváha

Pokud máte více než jen pár kilo navíc, měli by jste přemýšlet nad balíčkem střední nadváhy který obsahuje 160 porcí jídla a její doba trvá 6 týdnů.

Tuto dietu si můžete sestavit sami podle vašeho výběr a chuti, díky porci 160 jídel můžete ochutnat opravdu od všeho kousek. Díky tomu se nemusíte bát že by jste 6 týdnů nevydrželi na stejné stravě každý den. Ukážeme si zde balíček jen na 4 týdny, protože na více týdnů zde není ke koupeni, musíte později vše zkombinovat a dokoupit si zbylé potraviny.

Dieta KetoMix

Tento balíček je o něco dražší, ale obsahuje zhruba o 30-40 porcí navíc, pro delší dobu užívání. Stejně jako u balíčku pro lehkou nadváhu jsou zde 3 fáze diety, šejkr zdarma, kuchařka. 

Všechny jídla připravíte do 5 minut, nemusíte se bát zdlouhavého vaření. A už po 3 dnech dokážete spalovat tuky!

 

Co obsahuje balíček na 4 týdny?

V balení můžete najít: 1 koktejl (40 porcí), 1 polévka zeleninová (40 porcí), 1 polévka sýrová (10 porcí), 1 polévka kuřecí (10 porcí), 1 palačinky, 1 kaše čokoládová (10 porcí), 1 kaše banánovo-jablečná (10 porcí), 1 omeleta sýrová (10 porcí),  1 slanino-sýrová omeleta (10 porcí), 1 housky (10 porcí), 1 puding (10 porcí), 1 konjakové těstoviny, dietní plá + kuchařka, odměrka + šejkr.

Jak už jsem psal balíček zahrnuje takřka to samé jako balíček na 2 týdny, akorát zde najdete více porcí ve výhodnějším balení.

Měl bych zde říci že dieta není vhodná pro těhotné a kojící ženy a osoby které mají problém s laktózou. Před zahájením KEMOIX diety se poraďte se svým lékařem.

Dieta pro Vyšší nadváhu

Pokud trpíte vyšší nadváhou a váš ukazatel BMI je v rozmezí mezi 35-40, měli by jste se rozhodnout pro tuto dietu. Avšak nestačí vám dieta pouze na 2 až 4 týdny, musíte sáhnout po pořádné dietě na 10 týdnů, kde v první fázi budete setrvávat 3 týdny, poté 7 týdnů v druhé fázi.

Jak fungují postupné fáze diety jsme si už zmínil v tomto článku, pojďme se ale seznámit s jídelníčkem na 10 týdnů který nás čeká v této dietě. Na začátku musím zmínit že budeme potřebovat více jak 260 jídel! Aby jste s dietou vydrželi tolik týdnů. Což na jednu stranu není hračka, na stranu druhou ale výsledek opravdu stojí zato.:)

Pokud se však rozhodneme pro tuto dietu, musíme zkombinovat druhy balíčků na několik týdnů, tzn že koupíme balíček ketonové diety na 4 týdny, balíček na 3 týdny a balíček na 2 týdny + přidat ještě 10 libovolných porcí dle vaší chuti.

Balíčky Ketomix

Velmi vysoká nadváha

 V poslední řadě bych vám rád představil balíček diety pro lidi kteří trpí opravdu velmi vysokou nadváhou. A díky dietě od Ketomix vám pomůže zhubnout a schodit přebytečná kila! KETOMIX totiž ví že cvičit s mnoha kily na víc je opravdu složité a namáhavé, i někdy nemožné. Proto tato dieta funguje bez jakékoliv námahy a cvičení. Stačí jen dodržovat základní pravidla diety.

Pro tuto dietu už budete potřebovat mnohem více jídla, a to zhruba okolo 370 jídel! Možná si říkáte že 360 jídel „stejné“ chuti už je opravdu moc a nedokážete si představit jíst jedno a to samé pořád dokola. Opak je ale pravdou, KETOMIX nabízí opravdu obrovskou a pestrou nabídku jídel všeho druhu.

Jídla od KetoMixu

Musím zmínit tak jako v dietě s vyšší nadváhou budete zde muset nakombinovat druhy jídel na několik týdnů.

Pár tipů na konec pro efektivní hubnutí:

 • Vždy snídejte co nejdříve po probuzení
 • Pravidelně konzumujte jídlo alespoň 5x denně
 • Důležitý je také pitný režim! Pijte alepson 2-3 litry denně
 • Konzumujte alespoň 500G zeleniny denně
 • Dopřejte si luštěniny! 

Právě jsme si představili všechny dietní plány od ketomixu a řekli si základní složení diet. Můžeme se tedy pustit do představení všech Keto jídel!

Nabídka KETO JÍDEL

Jako další věc která přijde na řadu jsou Keto Jídla od KEOMIXU. Podrobně si zde představíme a rozebereme všechny druhy jídel!

Menu Ketomix

Všechny tato KETO JÍDLA vznikla ve spolupráci s výživovými poradci, a díky jejich výsledkům můžete zhubnout rychle, jednoduše a bez zbytečného hladovění.

Pojďme se rovnou vrhnout a představit si všechna jídla. Jako první na výběr máme Výhodné balíčky. 

Tyto balíčky jsou neprodávanějším produktem na celých stránkách a to z toho důvodu, protože si zde můžete koupit keto jídla na pár dní, nebo i několik týdnů. Každá dieta představuje delší cyklus stravování, ať už od 7 dní, nebo i po 3-4 týdny. Nebo naopak si zde můžete objednat pouze ochutnávky a nebo kombinace jídel, aby jste mohli vyzkoušet od každého kousek. Navíc zde si můžete koupit i Konjakové přílohy!

Mezi nejprodávanější proukty zde patří ketonová dieta na 4 týdny!

Výhodné proteinové balíčky

Tyto balíčky jsou základem naší diety. Jedná se totiž o „vzorky“ a také o výhodné balíčky všech produktů nabízené v KetoMix e-shopu.

Můžeme zde najít keto balíčky jídel podle délky diety. Jedná se o balíčky od 2 týdnů až po balíčky na 4 týdny.

Pro představu jak už jsme zmínili, balíčky jsou určený podle tipů diety a jejich trvání. Každý balíček obsahuje několik porcí, aby jste dodrželi vaši dietu. Obsahují minimum sacharidů a tuků, naopak pořádnou dávku bílkovin.

Lahodné proteinové koktejly

Začneme prvním představením produktem na výběr, a tím jsou proteinové koktejly. Tyto proteiny si každý zamiluje díky jejich lahodné a jemné chuti, ale i také pro jejich rychlou a jednoduchou přípravu která je do pár minut! Stačí vzít odměrku koktejlu a smíchat s vodou a koktejl je na světě. Dochutit si koktejl můžete dochucovací směsí která je v každém balíčku balení ZDARMA.

Na výběr máte také až z 11 příchutí…Jaké to například jsou? 

 • Proteinový koktejl s Acetyl-L-karnitinem s příchutí vanilka-jahoda
 • Proteinový koktejl s Acetyl-L-karnitinem s příchutí vanilka-malina
 • Proteinový koktejl s Acetyl-L-karnitinem s příchutí čokoláda-banán
 • Proteinový bezlaktózový (veganský) koktejl s příchutí čokolády

Balení si můžete vybrat na 15 porcí, nebo také na 35 porcí.

Proteinový koktejl s příchutí vanilka-jahoda

Trošku více se seznámíme s proteinovým koktejl s příchutí vanilky a jahody.

Proč si koupit tento protein a jaké má výhody? 

 • Protein neobsahuje žádný lepek ani přidaný glutamát
 • Velmi vhodný kandidát do 1 fáze této diety
 • Obsahuje spousty vitamínů a minerálů
 • Výborná chuť a lehká a jednoduchá příprava do pár minut!

Koktejl velmi dobře zasytí, dodá vašemu tělu kvalitní minerály látky, vitamíny, bílkoviny a vlákninu. Dodá energii do pár minut. 

Ketomix doporučuje tyto jídla kombinovat s L-karnitinem nebo Acetyl – L-kanitinem.

Balení obsahuje 15 porcí. 1 porce obsahuje = 30 gramů.

Proteinové polévky

Jak řikala moje babička polévka je Grunt! A je základem hlavního jídla každý den. Navíc polévka od Ketomixu obsahuje vitamíny, vlákninu, minerální látky a i proteiny. Na výběr si zde můžeme vybrat několik druhů polévek:

 • Proteinová polévka s hráškovou příchutí
 • Proteinová polévka s kuřecí příchutí
 • Proteinová asijská polévka
 • Proteinová kari polévka s kuřecí příchutí
 • Proteinová polévka s houbovou příchutí
 • Proteinová polévka s rajčatovou příchutí
 • Proteinová polévka se sýrovou příchutí
 • Proteinová polévka se zeleninovou příchutí

My se podrobně podíváme na polévku s hráškovou příchutí.

Proteinová polévka KetoMix

Balení hráškové polévky obsahuje 250g (10 porcí), hodí se do první fáze ketonové diety a je výborným zdrojem vitamínů, minerálů a bílkovin.

Tato polévka se stala nejoblíbenější díky výbornému nutričnímu složení a snadné a lehké přípravy.  Polévka obsahuje na jednu porci 13,3 g bílkovin a 3,3 g sacharidů.

A jaké vlastně obsahuje vitamíny? Vitamín c, vitamin A, vitamin D, vitamin E, vitamin K, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B3, vitamin B5, vitamin B6, vitamin B12, kyselina listová, biotin, hořčík, draslík, jod, mangan, selen, zinek, železo, měď a chrom.

Proteinové tyčinky

Proteinové tyčinky od Ketomixu jsou ideální a výbornou svačinou při fyzickém výkonu, nebo jako lehká a výborná svačinka. Dodají tělu všechny kvalitní vitamíny, minerály a hlavně ty nejlepší bílkoviny.

Na výběr zde máme mezi příchutěmi: čokoládová, jahodová a vanilková. Každé balení obsahuje 16 tyčinek po 40 g a hodí se do první fáze ketonové diety. Dalším důvodem proč si vybrat tuto tyčinku je: kvalitní zdroj syrovátkové bílkoviny, nízký obsah tuků a sacharidů, výborný zdroj vlákniny a nemá žádný přidaný glutamát!

1 porce (40g) obsahuje více jak:

 • 10 g bílkovin
 • 9,6 g vlákniny
 • 7,4 g sacharidů 
 • 5,4 g tuků
Proteinové tyčinky KetoMix s příchutí jahody

Proteinové omelety

Pokud přemýšlíte o kvalitní snídani, svačině nebo obědu tak proteinové omelety jsou velmi oblíbeným jídlem. Díky jejich jednoduchosti a výbornému nutričnímu složení. 

Omeletu dokážete připravit během pár minut, a můžete si pohrát s dochucením podle vlastní chutě a díky tomu proteinové omelety nikdy neomrzí ve vašem jídelníčku.

Na výběr máte:

 • Proteinová pizza se salsou
 • Proteinová omeleta s příchutí slaniny a sýra
 • Proteinová pažitková cibulová omeleta
 • Proteinová omeleta se sýrovou příchutí
 • Proteinová omeleta se zeleninovou příchutí

Proč si vlastně vybrat proteinovou omeletu a jaké má nutriční hodnoty?

Omeleta obsahuje vysoký podíl bílkovin, nenajdete zde přidaný glutamát, vysoký podíl vitamínů a minerálu a také její rychlá příprava a skvělá chuť! Jedna porce obsahuje až 14g bílkovin!

Proteinové omelety KetoMix

Proteinové palačinky

Příprava palačinek vám nezabere více jak pár minut,  a máte výborné jídlo plné bílkovin, vitamínů a perfektně zasytí! Navíc si můžete vybrat mezi slanými a sladkými palačinkami.

Můžete si vybrat mezi proteinovými palačinkami s karamelovou příchutí, banánovou příchutí a proteinovými palačinkami bez příchutě.

Slevový kód

Momentálně nenabízí žádný slevový kód.

Kontakt

Opravdove hubnuti s.r.o.,
Českomoravská 2408/1a
Praha 9, 190 00

IČ: 04093551
DIČ: CZ04093551

Tel: 607 487 417

Jak se vám líbil článek?

Začněte hlasovat!

Hodnocení 5 / 5. Kolik lidí hlasovalo: 1

Tento příspěvek nemá zatím žádný hlas! Buďte první!

Pin It on Pinterest

Share This