DalšíMagazínRecenze

Depress: recenze a zkušenosti

Pokud hledáte recenze a zkušenosti s doplňkem stravy De-press STOP, jak jste zde na správném místě. De-press STOP je doplněk stravy, který díky svému složení vám pomůže v boji se stresem a špatnou náladou. Obsahuje velmi silnou dávku rostliny kozlíku lékařského, který je už odpradávna známý svým pozitivním účinkům na lepší spánek a uklidnění.

De-press STOP: recenze a zkušenosti
1

Co je De-press STOP?

De-press STOP je účinný doplněk stravy, který pomáhá zlepšit duševní zdraví, zvládnou stres a dostane vás do dobré nálady.

Všechny tyto účinky jsou díky rostlině Kozlíku lékařského, který je známý díky svým pozitivním účinkům pro uklidnění, pomáhá se spánkem, snižuje aktivitu nervové soustavy nebo pomáhá i s menstruací.

Avšak neobsahuje pouze kozlík lékařský. Navíc je obohacen o hořčík, vitamín B6, L-tryptofan a obsahuje extrakt ze 4 bylin, mezi které patří:

  • Meduňka lékařská: nebo také Matricaria chamomilla je bylina z čeledi Asteraceae. Meduňka lékařská se běžně vyskytuje v Evropě a Severní Americe a je oblíbenou bylinou pro její antiseptické vlastnosti. Má také mnoho léčivých vlastností. Byla používaná již v antických dobách k léčbě různých onemocnění. Její hlavní léčebné účinky jsou: úleva od bolesti, léčba nespavosti, léčba nadměrného pocení, léčba žaludečních vředů, léčba zánětů nebo i léčba kožního onemocnění.
  • Třezalka tečkovaná: patří k jedním z mnoha druhů třezalek, které jsou oblíbené po celém světě díky svým léčivým účinkům. Jedná se o vysoce ceněnou rostlinu, které je často používaná v různých léčebných postupech po celém světě. Rostlina je také známá jako Hypericum perforatum a byla v minulosti používaná ve starověkem Egyptě k léčbě různých zdravotních problémů. Je bohatá na flavonoidy, které jsou antioxidačními látkami. Tyto látky pomáhají bojovat proti volným radikálům, které poškozují buňky a způsobují stárnutí. Třezalka tečovaná obsahuje také látky, jako je hypericin, které mohou být užitečné při léčbě deprese, úzkosti a nespavosti.
  • Vitamín B6: je skupina vitamínů, které slouží jako katalyzátory pro chemické reakce v našem těle. Tento vitamín se nazývá také jako pyridoxin. Je to vitamín, který je nezbytný pro udržení zdraví a je důležitý pro normální funkci mnoha systému v našem těle. Je také velmi důležitý pro náš nervový systém a pomáhá produkovat neurotransmitery, které nám umožnují efektivní komunikovat v s naším tělem. Podporuje zdravý mozek a napomáhá při učení a zlepšuje paměť.
  • Hořčík: je minerální látka, která je velmi důležitá pro lidské zdraví. Je obsažen ve většině potravin, ale můžete jí také užívat ve formě doplňků stravy. Hořčík je zodpovědný za řadu funkcí v lidském těle, včetně regulace svalového napětí, produkce energie, metabolismu, nervového systému a zdraví kostí. Pokud vaše tělo trpí na nedostatek hořčíku, může to vést k řadě příznaků, včetně bolesti hlavy, únavy, křečí, svalové slabosti a mnoho dalšího.
  • Šafrán setý: je léčivá bylina, která se používá po celém světě po mnoha staletí. Roste v oblastech Středozemního moře a v Evropě. Je velmi ceněný pro své léčivé účinky a je známý jako jeden z nejdrahocennějších koření na světě. Může pomoci při léčbě různých onemocnění, jako je astma, revmatická artritida, deprese, úzkost, vysoký krevní tlak nebo dokonce i rakovina. Dokáže také posílit imunitní systém, zmírnit bolest, zmírnit zánět a zlepšuje celkové zdraví.
  • Tryptofan: Je aminokyselina, která je přirozeně v našem těle a patří také k jednou z nejdůležitějších aminokyselin, kterou lidé potřebují získávat ze stravy. Trypofan je zásadní pro tvorbu serotoninu (hormon spokojenosti) → to znamená, že příjem tryptofanu může zlepšit vaši náladu a zvýšit úroveň spokojenosti. Nachází se v mnoha potravinách, které konzumujeme každý den. Mezi tyto potraviny můžeme zařadit: vejce, ryby, kuřecí maso, kozí sýr, sezamová semínka, banány nebo dýně.
  • Kozlík lékařský: je bylina, která je oblíbená díky svým pozitivním účinkům pro lidské zdravá. Obecně je používán pro své uklidňující účinky, které mohou pomoci snížit úzkost, stres a nervozitu. Někteří lidé jí také užívají pro své sedativní účinky, které mohou pomoci snížit nespavost a stres. Kozlík lékařský je obvykle konzumován ve formě bylinek, čaje nebo i doplňků stravy.
2

Dávkování

Jaké je doporučené dávkování? Výrobce doporučuje užívat 1-2 tobolky denně.

De-press STOP je vhodný i k dlouhodobému užívání.

3

Složení

L-tryptofan 200,0 mg, extrakt kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 80,0 mg, extrakt meduňky lékařské (Melissa officinalis) 80,0 mg, plnidlo: fosforečnan vápenatý; hořčík (oxid hořečnatý) 56,5 mg, extrakt třezalky tečkované (Hypericum perforatum) 20,0 mg, extrakt šafránu setého (Crocus sativus) 10,0 mg, protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 1,4 mg, tobolka: želatina, barvivo: uhličitan vápenatý.

4

Recenze a zkušenosti

Jaké jsou recenze a zkušenosti s De-press STOP? Z více jak 83% lidé hodnotí tento doplněk stravy kladně.

Lepší a levnější než psychofarmaka a jiné legální (alkohol-cigarety) a nelegální (marihuana-pervitin) drogy. (recenze zbozi.cz)

V dnešní hektické době se potýká s nadměrnou stresovou zátěží snad každý z nás. Ne vždy je ale nutné brát antidepresiva, překvapivý účinek mohou mít i některé doplňky stravy. Důkazem je De-press, který působí proti stresu, špatné náladě, a navíc snižuje únavu a vyčerpání. (recenze a pilulka.cz)

Vynikající, zabral velice rychle. Smutek , lítost, deprese pryč. Mám podstatně lepší náladu. Začala jsem tedy se dvěma tabletami denně. Jen jsem asi více unavená, více bych spala, ale oproti stavu předtím je to super. (recenze z zbozi.cz)

Beru krátkodobě, ale cítím se docela dobře. Jsem více v klidu.

Budeš dostávat obsahové novinky ze světa fitness a zdravé stravy.

Pro přihlášení k odběru vyplň následující údaje

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nenechte si ujít naše články!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.