HubnutíMagazín

Top 6: nejlepší výživové poradenství v Pardubicích

Hledáte nejlepší výživové poradenství v Pardubicích? Tak to jste zde správně! Máme pro vás 6 nejlepších výživových poradců z Pardubic.

TOP 1. místo

Nutriadapt

Nutriadapt logo

Nutriadapt nabízí odbornou péči v oblasti výživového poradenství. Princip spočívá v sestavení jídelníčku na míru podle vašich potřeb.

2. místo

NaturHouse

Nature house logo

NaturHouse je populární výživové poradenství které je na trhu více jak 25 let, a působí ve více jak 32 zemích světa. Princip spočívá v sestavení jídelníčku.

3. místo

Hcentrum

its my life logo

It’s my life je výživové poradenství které vám pomůže redukovat vaší váhu pomocí výživových poradců a keto jídel. Základem této diety je keto dieta.

Kdy je správný čas poradit se s výživovým poradcem?

Předvším pokud chcete hubnout nebo přibrat svalovou hmotu. Ale také přizpůsobit jídelníček konkrétnímu stavu či nemoci. Existuje mnoho důvodů pro konzultaci. Například:

Obezita a nadváha

Diabetes typu 2

Důzné druhy rakoviny

Alerie a potravinové intolerance

Anorexie nebo bulímie

1. Místo

Nutriadapt

Na prvním místě se umístil Nutriadapt. Poradenství je zaměřené na aktivní péči o vlastní tělesnou hmotnost. Navíc nabízí opravdu odbornou péči, protože specialisté kliniky prošli velmi náročným vzdělávacím procesem, aby se mohli postarat o lidi jako jste vy. Pokud se rozhodnete Nutradapt vyzkoušet, vyplňte rezervační formulář a maximálně do 2 dnů se vám ozve jejich asistentka s kterou se domluvíte na všech dalších potřebných krocích. Na stránkách také můžete najít zdarma návody na zdravé recepty. Ceny balíčku se pohybují od 1000 Kč a výše. Někteří z vás zde i ocení e-shop, ve kterém najdete zdravé doplňky stravy.

2. Místo

NaturHouse

NaturHouse je velice známé a populární výživové poradenství které má více jak 25 letou praxi ve 32 zemích světa. Poradenství je založené především na hubnutí a sestavení jídelníčku. Pokud se rozhodnete začít hubnout s NaturHouse v prvním kroku se musíte sejít s výživovým poradcem, který vám pomůže sestavit jídelníček a doporučí vám produkty které vás dostanou k vašemu cíli. NaturHouse provozuje po celém světě více jak 2000 výživových center ve více jak 32 zemích celého světa. Mezi produkty, které vám pomůžou k lepší postavě můžete najít: doplňky stravy, redukční programy, keto potraviny, kosmetiku a také balíčky podle věkových kategorií. Za nás je určitě volbou číslo 2! Díky jejich bohaté zkušenosti.

3. Místo

It’s my life

It’s my life je skvělé výživové poradenství které můžete také najít v Pardubicích! Na adrese Sladkovského 467/45 Pardubice. Poradenství It’s my life nabízí redukci hmotnosti a hubnutí na principu nízkosacharidové diety. Jedná se o snížení příjmů sacharidů, a naopak zvýšený příjem bílkovin. Díky tomu se vaše tělo dostane do stavu ketózy a začnete hubnout snadno a lehce. 

Hubnutí It’s my life nabízí dietní plány které jsou jednoduché, rychlé a bez jojo efektu, bez cvičení a hladovění! V nabídce můžete najít diety které jsou rozděleny do 5 balíčků. Tyto balíčky jsou označeny (podle velikostí) S, M, L, XL a XXL. Navíc nabízí na jejich e-shopu balíčky proteinových jídel, díky kterým zaručeně zhubnete! Můžete si vybrat mezi: dietní plány, proteinová jídla, nápoje, doplňky stravy, přílohy a sportovní výživu. Proč zvolit dietu It’s my life? Nabízí rychlé hubnutí bez jojo efektu, budete plní energie, bezpečně hubnete a nebudete hladovět!

4. Místo

Hcentrum

Hcentrum v Pardubicích nabízí výživové poradenství které vám pomůže zlepšit životosprávu a shodí pár kil které máte navíc. Poradenství nabízí výborný tým odborníků, který se podaří přistupovat ke každému jedinci individuálně a pomůže mu nastavit výživový plán na míru bez drastického jojo efektu. Pokud se rozhodnete pro poradenství, setkáte se s paní Ing Kateřinou Bartheldi.  Jaké jsou ceny a plány? Z mého pohledu velice přijatelné. Nabízí úvodní konzultaci z 600kč, jednorázovou konzultaci za 450 Kč, asistovaný nákup za 650 Kč, osobní výživový plán za 3900 Kč a balíček konzultací 10+1 za 4500 Kč.

5. Místo

HATEA salon

HATEA salon nabízí v Pardubicích výživové poradenství. Pokud se rozhodnete že chcete začít hubnout a žít zdravěji, postará se o vás paní Hana Brychová která vám připraví jídelníček na míru, pomůže vám s výživou pokud trpíte zdravotními problémy a také nabídne komplexní výživové poradenství pro děti i dospělé.

V nabídce můžete najít několik balíčku: výživové poradenství – nastavení jídelníčku (90minut za 1800 Kč), výživové poradenství – doplňková konzultace (30 minut za 450 Kč), výživové poradenství – šestiměsíční program (6 měsíců za 4900Kč), online kurz hubnutí – zkus to s keto (od 1490 Kč), online kurz hubnutí – zkus to s low carb (od 1490 Kč), malá analýza InBody230 (od 250 Kč), velká analýza na InBody 230 (od 450 Kč) a nebo můžete navštívit webové stránky receptynahubnutí.cz.

Tento salon nenabízí jenom výživové poradenství. V nabídce můžete najít: masáže a SPA (relaxační masáže, masáže párové a masáže pro dva, masáže na bolet zad, luxusní masáže, Tantra masáže, kosmetické salony a ultrazvukovou liposukci.

6. Místo

Lékařské-centrum

Lékařské centrum v Pardubicích nabízí výživové poradenství pro ženy i muže všech věkových kategorií. Jaké služby v poradenství nabízí? Jedná se především o individuální výživové (nutriční) poradenství, sestaví vám jídelníček na míru, pomůžou vám s redukci vaší hmotnosti, léčebná výživa, výživa pro těhotné ženy (i v období laktace) a pomohou vám nastartovat správný životní styl.

Pokud máte zájem se cítit lépe, žít zdravěji a radostněji doporučujeme vám tohle centrum navštívit! Pokud se rozhodnete pro nutričního poradce, setkáte se se Štěpánkou Černou která vystudovala obor Výživa člověka na lékařské fakultě Masarykovy Univerzity. Od roku 2009 se paní Černá věnuje nutričnímu poradenství a pomůže vám i sestavit jídelníček na míru. Ještě bych chtěl zde zmínit že lekařské centrum Pardubice nenabízí jenom výživové poradenství, ale nabízí služby především ze stomatologie: záchovná stomatologie, paradontologie, implantologie, Stomatochirurgie-Mikrochirurgie, radiodiagnostika, mikroskopická endodoncie, dentální hygiena a najdete zde také praktického lékaře pro dospělé. Adresa centrum je Staňkova 1346, Pardubice 53002. Otevírací doba je Po – Pá od 7:30 – 18:00.

Budeš dostávat obsahové novinky ze světa fitness a zdravé stravy.

Pro přihlášení k odběru vyplň následující údaje

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nenechte si ujít naše články!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.